logo

(mgr inż. Aneta Ślemp - geodeta uprawniony i pośrednik w obrocie nieruchomościami)

Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalną i kompleksową obsługę nieruchomości - od wyznaczenia granic nieruchomości, poprzez jej wycenę aż do przeprowadzenia transakcji kupna lub sprzedaży. Prace te są wykonywane przez osoby posiadające uprawnienia zawodowe i państwowe licencje. Jeśli te usługi odpowiadają Państwa zainteresowaniom, zapraszamy do współpracy.

(mgr inż. Robert Ślemp - geodeta uprawniony i rzeczoznawca majątkowy)

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów 602-634513, 604-297756, 660-452139 i numerem faksu (18) 2653265. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: info@slemp.com.pl. Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło i będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

(mgr inż. Edward Ślemp - geodeta uprawniony)

Kilka słów o naszej firmie: Prowadzimy działalność na terenie powiatu nowotarskiego, a nasze biuro mieści się w Łopusznej przy ul. Cyrla 5, w miejscowości wypoczynkowej położonej kilka kilometrów na wschód od Nowego Targu. Rozpoczęliśmy działalność w 1985 r. początkowo w zakresie geodezji i kartografii, a od 2002 r. poszerzyliśmy zakres usług o wycenę nieruchomości i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku. Nasi stali Klienci cenią w szczególności wszelką pomoc z naszej strony w załatwianiu spraw w urzędach a także fachowość i terminowość wykonywanych usług.

Usługi

O nas

Linki

O stronie